Kancelaria Radcy Prawnego TOTAL

Wojciech Halec

O MNIE

Kancelaria Radcy Prawnego

Wojciech Halec, radca prawny, mediator sądowy. Absolwent Wydziału Prawa i
Administracji UAM w Poznaniu (1998). Radca prawny wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu pod numerem PZ-1921 (2004). Ukończył kurs Ministerstwa Skarbu Państwa dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Był członkiem rad nadzorczych spółek z udziałem jednostek samorządu
terytorialnego i Skarbu Państwa, m.in. Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Od 1998 roku zajmuje się obsługą prawną, w szczególności przedsiębiorców, ale także osób fizycznych.

Współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami niosącymi pomoc osobom potrzebującym, wchodzi w skład Rady Nadzorczej fundacji EMPATIA Fundacja Na
Rzecz Integracji Społecznej.

Dlaczego warto wybrać naszą Kancelarię?

Wieloletnie doświadczenie

20 lat doświadczenia zawodowego. Radca prawny Wojciech Halec posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu doradztwa prawnego i ciągle doskonali swoje umiejętności. Posiada stałą rzeszę Klientów, zarówno osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, zadowolonych z jego usług.

Indywidualne podejście

Kancelaria Radcy Prawnego TOTAL nie działa szablonowo. Staramy się być kreatywni, poszerzać naszą wiedzę prawniczą, ale przede wszystkim chcemy łamać pewne schematy. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dobieramy odpowiednią strategię skutkującą lepszymi efektami. Dotychczasowe doświadczenie pokazało, że żadna sprawa nie jest do siebie podobna, nawet gdy pozornie na taką wygląda. Elastyczność i empatia to cechy, które gwarantują sukces w prowadzeniu sprawy z każdej dziedziny prawa.

Co nas wyróżnia?

1

Dostępność

Kancelaria jest gotowa do podjęcia niezwłocznych działań zabezpieczających interesy Klienta.

2

Otwartość

Naszymi Klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy. Oferujemy doradztwo prawne na podstawie stałej umowy, ale również – w razie potrzeby – jednorazowe. Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb i istniejącego otoczenia prawnego.

3

Współpraca

Każda sprawa traktowana jest z odpowiednią powagą. Staramy się, aby obsługa przebiegała w sposób partnerski i na najwyższym poziomie.

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda