Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

Zakres działań

Nasza Kancelaria przygotowała kompleksową ofertę prawną skierowaną dla podmiotów gospodarczych. Udzielamy pomocy na różnych etapach prowadzenia działalności oraz przy rozwiązywaniu powstałych konfliktów. Posiadamy duże doświadczenie w sprawach gospodarczych, pomagamy przedsiębiorcom w zakresie doradztwa prawnego, zawieraniu umów i przygotowywaniu pism, jak również oferujemy działania dotyczące:

  • założenia działalności gospodarczej lub przekształcenia jednoosobowej działalności gospodarczej w spółkę cywilną lub spółkę handlową,
  • założenia spółki cywilnej lub spółki handlowej, procesu przekształcania, likwidacji spółek (KRS),
  • sporządzania uchwał organów spółek,
  • sporządzania umów,
  • opiniowania projektów umów.  

Opieka prawna dla przedsiębiorców

Każdy przedsiębiorca prowadzący firmę wie, że wymaga to ogromnego doświadczenia, odpowiednich strategii i działań biznesowych.  Pozyskiwanie Klientów, inwestorów, rozwój i poszerzanie działalności – wszystkie te czynniki są czasochłonne, lecz także niezbędne. Dlatego nasza Kancelaria stara się współpracować z firmą i angażować się w jej sprawy prawne. Nasza dyspozycyjność i zaangażowanie pozwala czuwać nad losami prawnymi przedsiębiorstwa i sprawnie reagować. Obsługą prawną obejmujemy firmy, fundacje i wszelkie inne podmioty.

Formularz kontaktowy

Zgoda

Zgoda

Zgoda